Jack's TV

Jack's TV

Jack's TV

W Jack’s Bar & Restaurant wierzymy, że oprawa audio-wizualna jest nieodłączną częścią kultury każdego lokalu, dzięki której doświadczenie z wizyty u nas staje się jeszcze lepsze. Z tego powodu stworzyliśmy aż dwie wewnętrzne stacje telewizyjne, nieprzerwanie wyświetlane na ekranach LCD w naszych barach i restauracjach.

JacksBar.tv
Telewizja barowa, przedstawiająca nasze własne produkcje filmowe, w ramach których prezentujemy imprezy, drinki, czy historie z życia restauracji. Dodatkowo wypełniamy czas antenowy innymi ciekawymi produkcjami, na których przyjemnie jest zawiesić oko siedząc w lokalu. To w ramach tej telewizji publikujemy także reklamy zewnętrzne, do których umieszczania serdecznie zapraszamy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)!

 

JacksMusic.tv
Z radością prezentujemy naszą własną telewizję muzyczną! Składa się na nią autorska kompilacja teledysków muzycznych, dobranych przez nas specjalnie po to, aby podkreślić indywidualny charakter każdej z naszych restauracji. Znaleźć tu można zarówno najnowsze przeboje, jak i nagrania które zyskały już miano klasycznych.