Gdańsk - White Rabbit

White Rabbit Saloon Gdańsk

WHITE RABBIT SALOON GDAŃSK to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i imprezowej mapie Trójmiasta. Swoją stylistyka bardzo mocno nawiązuje do pierwowzoru w samym Tennessee. Wewnątrz znajdziemy m.in. podobizny białego królika w ostrych stylizacjach, figurę samego Jacka Daniel’sa, beczułki po whiskey, amerykańskie rejestracje aut i wiele innych symboli, tworzących klimat amerykańskiego, undergroundowego snu.

W entourage’u postarzanego drewna, miedzianej cegły oraz czerwonych sof można na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść do Ameryki wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Prawdę obnaży jedynie widok, który chociaż nie jest amerykański, to jednak zapiera dech w piersiach. Przez oszklony lokal widać bowiem gdańskie koło widokowe i okolice Wyspy Spichrzów. W weekend możesz potańczyć na dolnym parkiecie. Lokal ma bowiem dwa poziomy. Górny, który stanowi część restauracyjno-barową oraz dolny, typowo taneczny. Muzyka dochodząca z głośników jest bardziej klubowa niż amerykańska.   

WHITE RABBIT SALOON GDAŃSK
ul. Chmielna 103/104, Gdańsk  |  tel.: +48 697 635 353  |  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne: codziennie od 09:00 do 04:00